Obavijest o humanitarnoj akciji
Autor: Martina Banek, 23. 3. 2022.

Obavijest za sve učitelje Razredne i Predmetne nastave.

Poštovani kolegice i kolege Učitelji, Razredna nastava, Razrednici PN,

uključite se već tradicionalno skupljanje donacija za udrugu " Mammae klub Varaždin" povodom Dana narcisa 26. ožujka 2022. Skupljanje novčanih donacija prema mogućnostima (do 5 kn) provodit će se od 25.3 do 1.4.2022. Uključivanjem u ovu humanitarnu akciju doprinijet ćete radu udruge koja pomaže oboljelima od raka dojke i njihovim obiteljima. Središnja akcija Dana narcisa održati će se u subotu 26. ožujka 2022. od 9 - 13. sati na Franjevačkom trgu, Trgu slobode u Varaždinu te Shopping parku Supernova. Novčane donacije prikupljaju razrednici te će prikupljeni novac predati Mirjani u računovodstvo.

Srdačan pozdrav!