Adrenalinski dan naših osmaša
Autor: Anita Perkov, 16. 6. 2021.

Posljednji izlet prije polaska u srednju školu

Učenici završnih razreda proveli su odličan dan u međimurskom Accredo centru. Osmi a i b razred išli su na izlet 10. lipnja, a razredi c i d 14. lipnja. Kratkom vožnjom od Varaždina do Zasadbrega učenici su stigli u Accredo centar gdje su ih domaćini upoznali sa svime što se tamo nalazi. Domaćini su učenike slučajnim odabirom razvrstali u timove te su učenici tako bili podijeljeni cijeli dan. Dio učenika sportski je dan započeo aktivnostima u sklopu programa Školska olimpijada u kojem su učenici mogli pokazati svoju spretnost i vještinu u raznim uzbudljivim disciplinama. Učenici su se natjecali u streličarstvu, airsoft duelu, ljudskom stolnom nogometu, igri križić-kružić, vožnji Formulom 1, utrkama Berg autićima na pedale… Drugi dio aktivnosti uključivao je penjanje na umjetnu stijenu što je mnogima bilo prvi puta. U punoj opremi osvojili bi stijenu tek kad bi udarili rukom zvono na vrhu. Nakon penjanja, uz stalni nadzor domaćina, učenici su prolazili visećim mostovima, a najviše oduševljenje je izazvalo je spuštanje zip lineom iznad adrenalinskog parka.

Na samom kraju, učenici su nestrpljivo dočekali proglašenje pobjedničkog tima te primili diplome sa zajedničkim slikama za uspomenu. U poslijepodnevnim satima vratili su se u Varaždin. Umorni, ali prepuni dojmova jer je iz njih bio dan prepun smijeha, uživanja i druženja na svježem zraku.

To je baš bio dan za pamćenje na kraju osmog razreda!

Poveznica na galeriju slika