Vesna Gašparić

Učiteljica razredne nastave

Voditeljica sportske grupe nižih razreda.

Predmet: Razredna nastava, 2.a razred

Zovem se Vesna Gašparić. Rođena sam 1966. godine u predivnom gradu Varaždinu. Pohađala sam 6. osnovnu školu u kojoj sada učim djecu.

Nakon završene Gimnazije upisala sam Pedagošku akademiju u Čakovcu. Diplomirala sam 1988. godine kao nastavnik razredne nastave. Više od 20-tak godina radim u 6. osnovnoj školi Varaždin i trenutno sam učiteljica 1.a razreda.

Osim svog posla volim vrijeme provoditi s kćerkom, volim glazbu, ples, šetnje prirodom, druženja  ……….. i još puno toga….

Knjižničar Miroslav u 1. a
Autor: Vesna Gašparić, 1. 4. 2019.

Školski knjižničar, Miroslav Cmuk, na radost cijelog razreda posjetio je 1.a. Pročitao je dio knjige „Ticalova putovanja“ i upoznao učenike s knjigom Zorana Pongrašića.

Kako je bilo učenicima i kako su se osjećali vidjet ćete na slikama u albumu. Slike govore više od riječi.