Vesna Gašparić

Učiteljica razredne nastave

Voditeljica sportske grupe nižih razreda.

Predmet: Razredna nastava, 2.a razred

Zovem se Vesna Gašparić. Rođena sam 1966. godine u predivnom gradu Varaždinu. Pohađala sam 6. osnovnu školu u kojoj sada učim djecu.

Nakon završene Gimnazije upisala sam Pedagošku akademiju u Čakovcu. Diplomirala sam 1988. godine kao nastavnik razredne nastave. Više od 20-tak godina radim u 6. osnovnoj školi Varaždin i trenutno sam učiteljica 1.a razreda.

Osim svog posla volim vrijeme provoditi s kćerkom, volim glazbu, ples, šetnje prirodom, druženja  ……….. i još puno toga….

1. a posjetio Gradski odjel dječje knjižnice i izložbu Stoljeće tekstila
Autor: Vesna Gašparić, 11. 3. 2019.

U petak, 8.3.2019. učenici prvih razreda posjetili su Gradski odjel dječje knjižnice gdje ih je dočekala gđa. knjižničarka. Ona ih je upoznala s prostorom, mnoštvom knjiga, CD-a, igara, te im pročitala neke zanimljive priče. Učenici su na kraju mogli razgledati i pročitati neke njima najzanimljivije knjige koje su odabrali.

Nakon knjižnice uputili su se u palaču Herzer gdje su razgledali izložbu  tekstila pod nazivom „Stoljeće tekstila“, nekad vrlo važne tvornice za život grada pod imenom Varteks. Nakon razgledavanja sudjelovali su u radionici „Gdje su, što su i kako radili naši susjedi, djedovi i bake i …“.

Na povratku u školu zastali su na obližnjem igralištu kako bi se malo poigrali.

Album iz knjižnice.        Album s izložbe.         Album s igrališta.