Škola u prirodi na Rabu
Autor: Ružica Martinec, 10. 7. 2019.

Učenici 4. b i 4. c su od 25. do 27. svibnja 2019. boravili na Rabu u školi u prirodi.

Najprije su iskusili more i kupanje. More je već bilo toplo i baš su uživali. Zatim su drugog dana upoznali znamenitosti grada Raba i posjetili Kuću rapske torte gdje su se osladili ovom posebnom slasticom i uživo mogli vidjeti kako se ona izrađuje. Brodom su išli do prekrasne uvale Zavratnica gdje su ostaci potopljenog broda iz 2. svjetskog rata. Treći dan, kad je padala kiša, posjetili su prijatelje četvrtaše u OŠ Ivana Rabljanina na Rabu te se malo družili i razgledali njihovu školu. Istog dana, na povratku, zaustavili su se u Crikvenici i posjetili veliki Aquarium. Škola u prirodi ostala je svima u lijepom sjećanju.

Fotogalerija.