Kanoti Tomica

profesor kineziologije

Predmet: Tjelesna i zdravstvena kultura

Rođen sam 1982. u Varaždinu.  Diplomirao sam na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu. Predajem Tjelesnu i zdravstvenu kulturu učenicima  5.a, 6.abcd i 8.a. Razrednik sam 6.c razreda. Voditelj sam Školskog sportskog društva Šesta i izvannastavne aktivnosti iz odbojke. Radim kao trener u vaterpolo klubu Garestin sa mlađim uzrasnim kategorijama. Uz vaterpolo volim i ostale sportove, a naročito tenis, nogomet, baseball i skijanje.

Državno prvenstvo u plivanju
Autor: Tomica Kanoti, 8. 12. 2021.

Ekipa dječaka Mihael Kolarek, Fran Hutinski, Fran Težački, Nini Petek, Karlo Petek, Leo Novak, Jakov Barbir, Nataniel Vukovac i djevojčica Anja Mirilović, Vita Barbir, Eva Barbir, Maša Manojlović, Zara Manojlović, Leda Kuščer, Mila Maretić, Lara Đuras nastupile su na Državnom prvenstvu u plivanju u Rijeci.

U jakoj konkurenciji 18 ekipa djevojčice su osvojile izvrsno 5. mjesto, a dječaci 11. mjesto.

Fotogalerija

Na bazenima Kantrida plivalo se na 50m slobodno, leptir, prsno, kraul i štafeta 4x50m mješovito i slobodno.

Uz sportski dio učenici su bili smješteni u Opatiji te su u večernjoj šetnji posjetili grad i osjetili adventski ugođaj.

Svi rezultati i priznanja su u privitku.

Sportski pozdrav!