Prijenos uživo Državnog natjecanja u krosu - Hrvatski školski sportski savez
Autor: Tomica Kanoti, 24. 11. 2021.

Članovi našeg školskog sportskog društva u četvrtak putuju u Poreč na Državno natjecanje školskih sportskih društava Republike Hrvatske u krosu. Organizatori natjecanja svima zainteresiranima omogućili su prijenos uživo kako bismo ih zajedno mogli pratiti i podržati u njihovom sportskom nastupu.

Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u krosu 2021. održat će se 25. i 26. studenog u Plavoj laguni u Poreču. Naši mladi sportaši u četvrtak putuju u Poreč te se vesele turniru, no nažalost, ove godine neće imati podršku sa strane staze. Hrvatski školski sportski savez osigurao je livestream cijelog natjecanja koji će pratiti put naših sportaša. Pozivamo vas da se priključite na prijenos uživo od 09:00 sati na sljedećoj poveznici:
KROS (26.11.), utrke - https://vimeo.com/647649409

VREMENIK
08:45 - 09:00 | Svečano otvaranje
09:00 - 12:30 | Natjecanje u svakoj konkurenciji i podjela medalja

Na DP u Poreču za VI. OŠ Varaždin nastupaju:

Viktor Mađarić
Matej Ježovita
Tin Trupković
Teo Stojaković

Jana Jurman
Iva Pavlic
Marija Balažić
Luna Gugić

Pružimo im zajedno virtualnu podršku na ovom državnom prvenstvu!
Sve informacije o natjecanju (za voditelje, sportaše i roditelje) okupljene su na webu organizatora; https://www.skolski-sport.hr/2021-2022/kros-2021, a za sve dodatne informacije, fotografije i videe, svakako pratite Hrvatski školski sportski savez i na njihovim društvenim mrežama i potražite fotografije naših sportaša (Facebook, Instagram).

Izvor: Hrvatski školski sportski savez