Irena Čerpinko

Učiteljica razredne nastave, 1. d

Diplomirala sam 1993. godine na Pedagoškoj akademiji u Zagrebu. Na VI. osnovnoj školi u Varaždinu radim od 1994. godine, a sada sam učiteljica 1.d razreda.
Moj životni poziv oduvijek je bio rad s djecom. Učenici me uveseljavaju i uljepšavaju svaki dan. Vesele me njihovi nestašluci, osmijesi, igre, stvaralaštvo i iskrenost. Dugi niz godina vodila sam keramičarsku grupu u sklopu učeničke zadruge "Šestica". Vodim izvannastavnu aktivnost „Mali znanstvenici“.

Dan darovitih učenika u 1. d
Autor: Irena Čerpinko, 5. 4. 2022.

Prvog aprila sve je moguće. Učenici 1.d razreda preuzeli su ulogu učitelja i učiteljice.

Na zanimljiv i kreativan način održali su satove matematike, hrvatskog jezika i likovne kulture. Uživali su u ulozi učitelja. Najviše im se sviđalo kada su mogli pregledati uratke ostalih učenika. Učiteljica je uživala u ulozi učenika.

Ostatak slika s ovog dana možete pogledati u fotogaleriji.