Parlez-vous français?
Autor: Mario Stančić, 12. 5. 2022.

I ove su školske godine učenici od 4. do 7. razreda u našoj školi imali prilike učiti francuski jezik kao izborni predmet, a od iduće školske godine učenici će moći pohađati nastavu iz francuskog jezika i u 8. razredu.

Osim toga, većina se učenika uključila i u izvannastavnu aktivnost „Scenska grupa na francuskom jeziku“ gdje su učenici na zabavan i kreativan način mogli koristiti znanje francuskog jezika, ali i proširiti svoje opće znanje o kulturi i civilizaciji! Osim brojnih radionica, izrade ukrasa, ukrašavanja panoa, plesa, pjesme i filmova, učenici su imali prilike uživjeti se i maskirati u izabrane uloge te glumiti svoje omiljene likove!

Doživljaje s ovih aktivnosti možete pogledati u videozapisima.

Kako nam je bilo, pogledajte u galeriji fotografija.

Pozivamo sve učenike 3. razreda da nam se pridruže u učenju francuskog jezika u 4. razredu.

Svi su dobrodošli! Merci!