Nagrađeni na Dan učitelja!
Autor: Ivana Canjuga, 7. 10. 2019.

Učitelji VI. osnovne škole Varaždin aktivno sudjeluju u reformi.

Učitelji VI. osnovne škole Varaždin Mihaela Vrbnjak Grđan, Rosana Štrocinger, Alenka Bađun, Bojana Perko, Aleksandra Oreški, Ivana Canjuga i ravnatelj Mario Stančić mentori su Škole za život. Dok učiteljice Vrbnjak Grđan i Štrocinger već imaju iskustva u mentoriranju, učiteljice Perko, Bađun, Oreški i Canjuga te ravnatelj Stančić u tim Blaženke Divjak ušli su 21. 9. 2019. na prvom radnom sastanku u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja. Učitelji su se prijavili na poziv, napisali prijavu i postali mentori Škole za život. Budući da VI. osnovna škola sudjeluje u eksperimentalnom programu od prošle nastavne godine, učitelji i ravnatelj svoja će iskustva prenositi kolegama iz drugih škola na savjetničkim posjetima.

Učiteljice Mihaela Vrbnjak Grđan i Karmen Holenda te ravnatelj Mario Stančić za svoj rad i trud nagrađeni su na sam Dan učitelja, 5. 10. u prostorijama MZO-a među 510 najboljih učitelja u Hrvatskoj.