Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2983910
Klub ŠEST PLUS - Natjecanja učenika

Na ovoj stranici možete pratiti uspjehe naših učenika na natjecanjima u organizaciji AZOO. Želimo svima puno uspjeha!

Izvrsni rezultati na natjecanjima
Autor: Tomica Kanoti, 5. 5. 2022.

Članovi ŠSD Šesta nastavljaju sa izvrsnim rezultatima!

Na stadionu Sloboda održalo se ekipno Županijsko prvenstvo 7.-8. r. Trčalo se na 100m, 300m, 800m i u štafeti, skakalo u dalj i vis, bacala kugla i vortex. VI.OŠ nastupila je u kategoriji dječaka i djevojčica osvojivši 2. mjesto u obje kategorije.

Dječaci 5.-6. r nastupili su prvo na gradskom prvenstvu u mini nogometu i pobjedama protiv 2.OŠ, 5.OŠ i 3.OŠ osvojili 1.mjesto te izborili nastup na Županijskom prvenstvu!

Na Županijskom prvenstvu su opet bili najbolji i osvojili 1.mjesto. Nastup na Poluzavršnom Državnom prvenstvu koje će se održati u Čakovcu. Redom su pobijedili OŠ Novi Marof, OŠ Kneginec i 3.OŠ Varaždin.

Ekipa djevojčica 5.-6. r u rukometu na Poluzavršnom Državnom prvenstvu koje se održalo u Garešnici osvojila je 1. mjesto i nastup na Završnici Državnog prvenstva koje će se održati početkom lipnja u Vinkovcima!

U skupini su pobijedile OŠ Augusta Cesarca iz Krapinsko - zagorske županije, OŠ Trnovitica iz Bjelovarsko - bilogorske županije i u finalu OŠ Đurđevac iz Koprivničko - križevačke županije.

Velike čestitke svima i sretno dalje na Državnom!