Klub ŠEST PLUS - Natjecanja učenika

Na ovoj stranici možete pratiti uspjehe naših učenika na natjecanjima u organizaciji AZOO. Želimo svima puno uspjeha!

Sudjelovanje učenika u ATOM ligi
Autor: Mihaela Vrbnjak Grđan, 9. 4. 2022.

Dvije ekipe iz VI. OŠ Varaždin sudjelovale su na ekipnom natjecanju – ATOM liga. gEkipa koju su činili učenici: Mila, Leo i Andrej osvojila je 1. mjesto.

ATOM liga ekipno je natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u znanju matematike, fizike i kemije. Nastala je sa željom popularizacije prirodoslovlja i matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu te poticanja zajedništva i timskog rada.

Organizator je natjecanja MAT, obrt za poduku, vlasnice prof. matematike Maje Zelčić. Ekipa se sastoji od tri člana iste generacije iz iste škole.

Tijekom školske godine provela su se dva kola:

• zimsko         10. studenog 2021.
  • proljetno      31. ožujka 2022.

Bodovi osvojeni u oba kola su se zbrajali i na kraju su proglašeni i nagrađeni pobjednici lige po kategorijama. Trajanje natjecanje po kolu je 75 minuta.

Ove godine na ATOM ligi sudjelovale su dvije ekipe VI. osnovne škole Varaždin.

Ekipa 1 – Mila Maretić, Leo Novak i Andrej Martinez su osvojili 1.mjesto, a Ekipa 2 – Nino Piskač, Mia Kolmanić i Ana Kuča osvojili su 11. mjesto.

Čestitamo ekipama, a posebno pobjednicima. Pehar je ponovo u rukama učenika VI. OŠ Varaždin.

Priloženi dokumenti:
rezultati-UKUPNO-21-22.xlsx (47.49 KB)