Klub ŠEST PLUS - Natjecanja učenika

Na ovoj stranici možete pratiti uspjehe naših učenika na natjecanjima u organizaciji AZOO. Želimo svima puno uspjeha!

Državno prvenstvo plivanje Rijeka
Autor: Tomica Kanoti, 31. 1. 2020.

Dana 28.01. u Rijeci na bazenima Kantrida održano je ekipno Državno prvenstvo osnovnih škola u plivanju.

VI.OŠ nastupila je u konkurenciji dječaka (Niko Balenta, Mihael Kolarek, Bruno Kosmačin, Lovro Klindić, Vili Kelemen, Erik Hunjek, Luka Antončić, Leo Novak, Borna Barbir) i djevojčica (Anja Mirilović, Eva i Vita Barbir, Maša Manojlović, Mila Maretić, Hana Ivanković, Jana Čok, Leda Kuščer. Plivalo se u disciplinama 50m leptir, leđno, prsno, slobodno i štafeta 4X50m mješovito i slobodno.

U konkurenciji 18 škola iz cijele Hrvatske ekipa dječaka osvojila je izvrsno 3.mjesto, a ekipa djevojčica osvojila je 7.mjesto.

Sve pojedinačne rezultate i rezultate štafeta u biltenu.

Čestitamo plivačima i plivačicama!

Priloženi dokumenti:
bilten_natjecanja_2020_plivanjeDP.pdf (22.96 MB)