Razmjena Erasmus+ iskustava
Autor: Ivana Canjuga, 23. 2. 2022.

Susret sedam hrvatskih škola, razmjena Erasmus+ iskustava i primjera dobre prakse.

Predstavnici sedam škola iz Varaždinske i Međimurske županije susreli su se u I. osnovnoj školi u Čakovcu 22.2.2022. kako bi razmijenili svoja iskustva u Erasmus+ projektima, mobilnostima učitelja i učenika. Učiteljice i učitelji prezentirali su svoje mobilnosti na kojima su bili uživo i on line. Ravnatelj Siniša Stričak na početku je pozdravio prisutne i pozvao na daljnju suradnju i motivaciju učenika i učitelja na uključivanje u Erasmus+ projekte. Nakon korisnih prezentacija i podjele iskustava prisutni su odmorili uz ručak i kavu te otišli prošetati gradom. Posjetili su i Muzej nematerijalne baštine „Riznica Međimurja“. Predstavnici VI. osnovne škole koji su prisustvovali diseminaciji bili su ravnatelj Mario Stančić te učiteljice Tina Ivčić, Petra Kanešić i Ivana Canjuga koji su uključeni provedbu Erasmus+ projekata u školi.

Svi su bili zadovoljni širenjem suradnje i učvršćivanjem prijateljstava te se vesele novim susretima. Slike sa susreta možete pogledati u fotogaleriji