Aktivnosti 3.c povodom Zdravog tjedna (15.2. do 19.2.2021.)
Autor: Željka Dugi Sokač, 21. 2. 2021.

U sklopu Zdravog tjedna koji se tradicionalno održava u našoj školi, učenici 3.c povezali su satove Domaćinstva sa gradivom iz prirode o zdravom načinu života.

Gradivo je povezano igrokazom Sanje Petrov: Vitamini i minerali na satu hrvatskog jezika, te likovnom kulturom gdje su radili voće i povrće od vune.

Završetak zdravog tjedna obilježili su projektnom igrom Restoran kada su osmislili naziv i znak restorana, osmislili menu svog restorana, a  kako bi upravo u svoj restoran privukli što više gostiju, osmislili su i napisali zanimljivu reklamu. Nakon toga, prionuli su užini na način da su sa sobom donijeli pribor za jelo pa su naučili kako ga pravilno postaviti na stol te kako kreativno složiti salvetu.

Bilo nam je lijepo, pogledajte na fotografijama kako smo uživali.

Poveznica na galeriju slika