Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Etno – selo Kumrovec ( 2.c i 2.b)
Autor: Željka Dugi Sokač, 26. 10. 2019.

Učenici 2.c i 2.b razreda u pratnji svojih učiteljica 23.10.2019.  posjetili su Etno-selo Kumrovec. Osim razgleda sela, upoznavanja sa načinom života ljudi i zanimanjima kojima su se bavili, učenici su sudjelovali u zanimljivoj i kreativnoj radionici izrade peciva prijateljstva.

To nije bio nimalo lak posao. Naučili su kako je put do toplog i finog peciva dugačak. Prvo su ružđili kukuruz, zatim ga mljeli u starinskom stroju za mljevenje. Ložili su vatru u starinskoj peći, mijesili tijesto i tek ga onda oblikovali u peciva koja su se zatim pekla. Po povratku kućama ručali su u restoranu nakon kojeg su vrijeme upotpunili igrom na obližnjem dječjem igralištu. Na kraju putovanja posjetili su spomenik himni RH te ju otpjevali i odsvirali. Album 1.