Akcije: humanitarne akcije, volonteri, mali građani

Svi smo dio istog svijeta... za Spas
Autor: Ružica Martinec, 22. 12. 2016.

Danas smo završili našu akciju prikupljanja pomoći u hrani ili potrepštinama za pse u Udruzi Spas.

Čak četrnaest kalendara će svakodnevno u učionicama podsjećati na pse u Spasu. Možda će nas potaknuti da drugačije mislimo o ljubimcima, da više pomažemo cijelu godinu, da odemo pokoji put i priuštimo šetnju kojem psu u Spasu!

Hvala svima koji su sudjelovali u akciji. Teta Amalija iz Spasa koja je došla po sve naše pakete prikupljene hrane i potrepština i koja nam je donijela naručene kalendare bila je sretna i zahvalila nam je svima. Hvala i njima u Spasu koji se stalno brinu za napuštene pse, ali i mačke.