Pomozimo udruzi „Mammae klub Varaždin“
Autor: Hrvoje Hercigonja, 18. 3. 2019.

Uključite se u već tradicionalno skupljanje donacija za udrugu „Mammae klub Varaždin“ povodom Dana narcisa 25. ožujka.

Skupljanje novčanih donacija prema mogućnostima provodit će se od 19. 3. do 21. 3. 2019. godine. Također, moguće je donijeti narcise i to u srijedu 20. 3. i četvrtak 21. 3. 2019. te ih ostaviti u za to predviđenim kantama.

Uključivanjem u ovu humanitarnu akciju doprinijet ćete radu udruge „Mammae klub Varaždin“ koja pomaže oboljelima od raka dojke i njihovim obiteljima. Osobit naglasak ove godine je na prevenciji bolesti putem raznih edukacija. Uz to, središnja akcija Dana narcisa održat će se u subotu 23. 3. 2019. godine od 10 do 13 sati na Franjevačkom trgu i Trgu slobode u Varaždinu te u ostalim gradovima Varaždinske županije.