Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Učenici drugih razreda na testiranju plivanja

U četvrtak, 12.10.2023. učenici drugih razreda prisustvovali su testiranju plivačkih vještina na „Varaždinskim bazenima“.

Nakon dolaska brigu o njima preuzeli su treneri, podijelivši ih u grupe. Cilj testiranja je bio da se utvrdi jesu li učenici plivači, poluplivači, plutači ili neplivači. Nakon prikupljenih podataka učenicima će biti omugućeno da sudjeluju u besplatnoj obuci plivanja koju financira Grad Varaždin.

Na kraju testiranja učenici su imali vrijeme za slobodno kupanje, što ih je najviše oduševilo.